«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Чи відображати зовнішніх сумісників у стор. 10 місячної декларації по податку на доходи

Кількість переглядів1987

ЧИ ВІДОБРАЖАТИ ЗОВНІШНІХ СУМІСНИКІВ У СТОР. 10 МІСЯЧНОЇ ДЕКЛАРАЦІЇ ПО ПОДАТКУ НА ДОХОДИ
У нас значаться сумісники, які також працюють на іншому підприємстві. Чи включать їх у загальну чисельність працівників, що відображають у стор. 10 шапки місячної декларації по податку на доходи?
Відповідь
Як пояснювалося в п. 3.1.10 листа ГНАУ від 17.02.11 р. № 4485/7/17-0217 (опубліковано в № 18 за 2011 р., на стор. 11–14), у рядку 10 шапки податкової декларації по податку на доходи фізичних осіб варто вказувати кількість осіб, які працюють по штаті (крім тих, хто перебуває у відпустці по догляду за дитиною). Зовнішні сумісники також значаться в штаті, а тому повинні бути включені в зазначений рядок.
Зовнішніх сумісників не відображали б у рядку 10, якщо б у неї заносили відомості про облікову кількість штатних працівників, розрахованій відповідно до Інструкції по статистиці кількості працівників, затвердженої наказом Держкомстату України від 28.09.05 р. № 286. Однак такої вимоги не висуває ні сама форма декларації, ні викладений у вищезгаданому листі ГНАУ порядок її заповнення.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 01.04.2011

Рубрики:

»  Податок з доходів фізосіб

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу