«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Аванс на товар: як правильно виписати податкову накладну

Кількість переглядів13069

АВАНС НА ТОВАР: ЯК ПРАВИЛЬНО ВИПИСАТИ ПОДАТКОВУ НАКЛАДНУ
Як правильно виписати податкову накладну на аванс, якщо частина товару не має відокремленої вартості?
Відповідь

У Порядку заповнення податкової накладної, затвердженому наказом Міндоходів і зборів України від 14.01.14 р. № 10 (далі - Порядок № 10), конкретно не прописано правило заповнення податкової накладної на часткову передоплату товарів, які не мають відокремленої вартості.

Водночас, виходячи з пп.пп. 5, 6, 7 п. 14 Порядку № 10, можна дійти висновку, що в графі 5 податкової накладної слід зазначати «шт.», у графі 6 - обсяг (кількість) поставки (наприклад, «0,8») і в графі 7 - повну ціну.

Підтверджує це й консультація контролерів у підкатегорії 101.19 Загальнодоступного інформаційного ресурсу (далі - ЗІР), де вони зауважують, що при складанні податкової накладної на часткову поставку послуги чи на суму попередньої оплати частини вартості послуги  в графі 6 зазначають відповідну частку наданої (оплаченої) послуги у вигляді десяткового дробу.

І хоча інформація, розміщена в ЗІР, не обов'язкова до виконання, однак поки що це єдина думка контролерів на сьогодні. 

У відповіді враховано норми законодавства станом на 25.04.2014

Рубрики:

»  ПДВ

»  Торгівля

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу