«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » У якому випадку не вносять запис до трудової книжки співробітника

Кількість переглядів6008

У ЯКОМУ ВИПАДКУ НЕ ВНОСЯТЬ ЗАПИС ДО ТРУДОВОЇ КНИЖКИ СПІВРОБІТНИКА
Чи потрібно підприємцю робити запис у трудовій книжці співробітника, якщо той працював лише два дні?
Відповідь

Ні, записи в трудовій книжці працівника, який працював 2 дня, робити не потрібно. Усе тому, що вести трудові книжки роботодавці зобов'язані на працівників, які працюють у них понад п'ять днів (абз. 1 п. 1.1 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.93 р. № 58).

У відповіді враховано норми законодавства станом на 03.04.2014

Рубрики:

»  Приватне підприємництво

»  Кадрове діловодство

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу