«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Податковий кредит з пдв на підставі касового чеку

Кількість переглядів3485

ПОДАТКОВИЙ КРЕДИТ З ПДВ НА ПІДСТАВІ КАСОВОГО ЧЕКУ
На яку суму можна показати податковий кредит з ПДВ за касовим чеком на бензин?
Відповідь
У разі готівкових розрахунків за пальне підтвердити податковий кредит з ПДВ без податкової накладної платник цього податку зможе лише касовими чеками з фіскальним номером та податковим номером постачальника, сумою отриманих товарів/послуг та загальною сумою ПДВ (пп. «б» п. 201.11 Податкового кодексу України). Причому такі касові чеки можуть підтвердити податковий кредит на придбані товари (послуги) загальною вартістю не більше 200 грн на день (без ПДВ). Тобто з урахуванням цього податку — 240 грн.
Тоді як касові чеки без податкового номера постачальника (платника ПДВ) не підтверджують право покупця на податковий кредит з ПДВ.


У відповіді враховано норми законодавства станом на 16.03.2011

Рубрики:

»  ПДВ

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу