«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Оплата товару через банк: чи потрібен рро

Кількість переглядів4864

ОПЛАТА ТОВАРУ ЧЕРЕЗ БАНК: ЧИ ПОТРІБЕН РРО
Чи можна для того, щоб не використовувати РРО, пропонувати покупцям-фізособам проводити оплату товару через банк на розрахунковий рахунок? Які документи для цього треба оформити?  
Відповідь
При оплаті товару через банк на поточний рахунок підприємства РРО не використовують, оскільки дана операція не підпадає під визначення розрахункової (абз. 4 ст. 2 Закону про РРО) для яких, власне, і призначений РРО. Тому що безпосереднє приймання готівки здійснює банк, а не підприємець. Це підтверджує й пп. 2.2.24 Оглядового листа.
Додатково оформлювати документи для здійснення цієї операції не потрібно. Підтвердженням для зарахування грошових коштів на ваш поточний рахунок будуть квитанція про оплату та виписка банку.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 26.09.2013

Рубрики:

»  РРО, каса, розрахунки

»  Первинні документи

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу