«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Особливості заповнення вко під час подання готівки в банк

Кількість переглядів8538

ОСОБЛИВОСТІ ЗАПОВНЕННЯ ВКО ПІД ЧАС ПОДАННЯ ГОТІВКИ В БАНК
Чи треба заповнювати реквізит «підпис отримувача» під час оформлення видаткового касового ордера для здавання готівки в банк через інкасаторів?
Відповідь

Відповідно до абз. 5 п. 3.10 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою правління НБУ від 15.12.04 р. № 637 (далі — Положення № 637), у видаткових касових ордерах, які оформлюють на загальну суму проведених підприємством касових операцій для здавання готівки в банк, реквізитів «Одержав» або «Прийнято від» не заповнюють. Лист НБУ від 22.04.13 р. № 11-117/1363/4874 (текст та коментар редакції див. у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 52 за 2013 р., стор. 15, 16) доповнює цю норму: «У названому випадку можна не заповнювати і реквізит «Підпис одержувача», оскільки одержувачі готівки — інкасатори ставлять підпис з відбитком печатки інкасатора-збирача на копії супровідної відомості до сумки з готівковою виручкою (готівкою)» (абз. 2 п. 3.7 Положення № 637). Власне, це і є підтвердженням здавання готівки в банк.

Правила та приклади заповнення документів при інкасації виручки для здавання її в банк розглянуто в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 17-18 за 2013 р., стор. 134.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 12.09.2013

Рубрики:

»  РРО, каса, розрахунки

»  Первинні документи

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу