«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Послуги з перекладу: чи потрібнен рро

Кількість переглядів4075

ПОСЛУГИ З ПЕРЕКЛАДУ: ЧИ ПОТРІБНЕН РРО
Чи має право не використовувати РРО юрособа на єдиному податку, яка надає послуги з перекладу?
Відповідь

Так, ваше підприємство має право приймати готівку за послуги з перекладу документів без РРО. Однак за певних умов. Пояснимо докладніше.

Згідно з п. 1 ст. 9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 р. № 265/95-ВР РРО розрахункові книжки не застосовують при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва та наданні послуг підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, при проведенні розрахунків у касах цих підприємств, установ та організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів (далі — ПКО і ВКО відповідно) і видачею відповідних квитанцій, підписаних і засвідчених печаткою у встановленому порядку.

Таким чином, при одночасному виконанні трьох умов (бути юрособою-підприємцем, надавати послуги та оформлювати розрахунки через ПКО та ВКО) ваша фірма має право надавати послуги з перекладу документів без РРО.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 22.08.2013

Рубрики:

»  Єдиний податок

»  РРО, каса, розрахунки

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу