«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Змінився керівник підприємства: чи переукладають договір про електронну звітність

Кількість переглядів4783

ЗМІНИВСЯ КЕРІВНИК ПІДПРИЄМСТВА: ЧИ ПЕРЕУКЛАДАЮТЬ ДОГОВІР ПРО ЕЛЕКТРОННУ ЗВІТНІСТЬ
Чи потрібно переукладати договір про подання звітності в електронному вигляді у зв’язку зі зміною посадових осіб підприємства?
Відповідь
Якщо у юрособи змінюються директор, головний бухгалтер або особа, яка уповноважена вести бухгалтерський облік, а договір про визнання електронних документів було укладено в письмовій формі, то переоформлювати його з органом ДПС не потрібно.
Для цього до моменту відправлення наступної електронної звітності необхідно отримати нові посилені сертифікати відкритих ключів посадових осіб підприємства, що мають право підпису документів. Якщо платник податків подає до органу ДПС нові посилені сертифікати ЕЦП, то договір вважається пролонгованим до закінчення терміну чинності нових посилених сертифікатів ключів (додаток 1 до Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку, затвердженої наказом ДПАУ від 10.04.08 р. № 233).
Якщо такий договір укладено в електронній формі, то ЕЦП платника податків та його посадових осіб імпортуються в базу сертифікатів разом із договором. Тому для імпортування нового ЕЦП зазначений договір необхідно буде переукласти.
ДПІ в Дарницькому районі м. Києва

У відповіді враховано норми законодавства станом на 14.08.2013

Рубрики:

»  Юридичні питання

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу