«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Як оформити табель обліку використання робочого часу, якщо працівник працює на 0,75 ставки

Кількість переглядів12732

ЯК ОФОРМИТИ ТАБЕЛЬ ОБЛІКУ ВИКОРИСТАННЯ РОБОЧОГО ЧАСУ, ЯКЩО ПРАЦІВНИК ПРАЦЮЄ НА 0,75 СТАВКИ
У нас тракторист працює на 0,75 ставки. Скажіть, як оформити по ньому табель обліку використання робочого часу?
Відповідь
Ваш працівник працює на 0,75 ставки, відповідно, йому потрібно відпрацьовувати 75% від норми робочого часу, аби в результаті отримувати заробітну плату, що дорівнює 0,75 окладу за його посадою. Це досягається тільки через установлення працівнику режиму неповного робочого часу із зазначенням конкретної кількості робочих годин у день і днів тижня, конкретного графіка роботи. Це закріплюють у наказі по підприємству.
При повному п’ятиденному робочому тижні нормальна тривалість робочого часу не може перевищувати 40 год на тиждень (див. ст. 50 Кодексу Законів про працю України), відповідно, у вашого працівника — 30 год (40 год х 0,75). Тож треба встановити цьому працівнику режим неповного робочого часу (дня чи тижня), визначити конкретний графік роботи, аби на тиждень виходило 30 робочих годин. Далі з табелюванням за цим графіком проблем не буде. Адже ви фіксуватимете в табелі кількість фактично відпрацьованих годин.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 08.08.2013

Рубрики:

»  Кадрове діловодство

»  Оплата праці, індексація

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу