«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Що робити, аби не утримувати єдиний внесок та податок із доходів нотаріуса

Кількість переглядів4491

ЩО РОБИТИ, АБИ НЕ УТРИМУВАТИ ЄДИНИЙ ВНЕСОК ТА ПОДАТОК ІЗ ДОХОДІВ НОТАРІУСА
Підприємство отримує послуги від нотаріуса—особи, яка провадить незалежну професійну діяльність. Які документи слід брати в нотаріуса, аби не утримувати з виплачуваних йому сум єдиний внесок та податок на доходи?
Відповідь
Аби не утримувати податок на доходи із сум, виплачуваних нотаріусу, необхідно одержати від нього копію довідки про його взяття на податковий облік як фізособи, яка провадить незалежну професійну діяльність (п. 178.5 Податкового кодексу України). А щоб не утримувати єдиний внесок із доходів нотаріуса, він повинен надати копію повідомлення про його взяття на облік в органах ПФУ як фізособи, яка провадить незалежну професійну діяльність. Про це йшлося в листі ПФУ від 19.03.12 р. № 6183/03-20 (див. газету «Все про бухгалтерський облік» № 68 за 2012 р. на стор. 20).

У відповіді враховано норми законодавства станом на 31.07.2013

Рубрики:

»  Податок з доходів фізосіб

»  ЄСВ та соціальне страхування

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу