«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Чи мають право студенти, яким виповнилось 23 роки, на соціальні гарантії держави

Кількість переглядів3887

ЧИ МАЮТЬ ПРАВО СТУДЕНТИ, ЯКИМ ВИПОВНИЛОСЬ 23 РОКИ, НА СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ ДЕРЖАВИ
Ми студенти, маємо статус дітей-сиріт. У березні цього року нам виповнилось 23 роки, ми будемо ще рік навчатись. Чи маємо ми право на соціальні гарантії дітей-сиріт після досягнення 23 років, якщо продовжуємо навчання у ВНЗ?
Відповідь
Так, у вас ще є право на допомогу від держави. Адже в ч. 3 ст. 8 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" від 13.01.05 р. № 2342-IV чітко сказано, що діти-сироти мають право на повне державне забезпечення в навчальних закладах до 23 років або до закінчення відповідних навчальних закладів. Тобто протягом навчальних років, коли ви є студентами навчального закладу, університет не має права  відмовити вам в отриманні соціальних гарантій держави, навіть якщо вам виповнилося 23 роки.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 11.07.2013

Рубрики:

»  Соцзабезпечення громадян

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу