«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » В якій сумі єдинник у 2011 році повинен сплачувати єдиний податок

Кількість переглядів1932

В ЯКІЙ СУМІ ЄДИННИК У 2011 РОЦІ ПОВИНЕН СПЛАЧУВАТИ ЄДИНИЙ ПОДАТОК
Приватний підприємець, платник єдиного податку, займається роздрібною торгівлею продуктів харчування. Як згідно з новим Податковим кодексом України сплачувати єдиний податок? Чи набрали ці зміни чинності?
Відповідь
Починаючи з розрахунків за єдиним (фіксованим) податком за січень 2011 року, єдинники платять до бюджету не 100% суми податку, нарахованого за встановленою ставкою, а всього-на-всього 43%. Причина — ч. 3 п. 1 підрозділу 8 розділу ХХ «Перехідны положення» ПКУ. За її нормами, починаючи з розрахунків за січень 2011 року єдиний (фіксований) податок перераховують у розмірі частини, яку за Указом Президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва» від 03.07.98 р. № 727/98 переправляють у Державний або місцевий бюджет. Докладніше читайте в № 5 за 2011 рік на стор. 62 й № 17 за 2011 рік на стор. 22.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 21.03.2011

Рубрики:

»  Єдиний податок

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу