«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » 10-тисячне обмеження: поворотна фіндопомога колегам поза сферою дії

Кількість переглядів2906

10-ТИСЯЧНЕ ОБМЕЖЕННЯ: ПОВОРОТНА ФІНДОПОМОГА КОЛЕГАМ ПОЗА СФЕРОЮ ДІЇ
Чи рахується пільговою операцією надання поворотної фіндопомоги, на яку не поширюється десятитисячне обмеження, працівнику підприємства?
Відповідь
Так, пільгу видно неозброєним оком. Переконайтеся самі.
Керуючись абз. 1 п. 2.3 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 15.12.04 р. № 637, граничну суму готівкового розрахунку одного підприємства (підприємця) з іншим підприємством (підприємцем) протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами зафіксовано на рівні 10000 гривень (див. постанову Правління НБУ від 09.02.05 р. № 32).
Однак видача поворотної фінансової допомоги в привілейованому становищі, оскільки вищезазначені обмеження не поширюються, зокрема, на розрахунки підприємств (підприємців) із фізичними особами (пп. «а» абз. 3 п. 2.3 Положення про касові операції).

У відповіді враховано норми законодавства станом на 24.05.2013

Рубрики:

»  РРО, каса, розрахунки

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу