«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Який крайній строк для подання скарги, якщо останній день припадає на вихідний

Кількість переглядів3343

ЯКИЙ КРАЙНІЙ СТРОК ДЛЯ ПОДАННЯ СКАРГИ, ЯКЩО ОСТАННІЙ ДЕНЬ ПРИПАДАЄ НА ВИХІДНИЙ
Який день вважають останнім для подання платником податків скарги на рішення, прийняте податковим органом, якщо граничний термін припадає на вихідний або святковий день?
Відповідь
Почнемо з термінів оскарження. Згідно зі ст. 56 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) платник може подати скаргу до контролюючого органу вищого рівня в письмовій формі протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання ним податкового повідомлення-рішення або іншого рішення контролюючого органу, що оскаржується.
Якщо контролюючий орган приймає рішення про повне або часткове незадоволення скарги, платник податків має право звернутися протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання рішення про результати розгляду скарги, зі скаргою до контролюючого органу вищого рівня.
Коли орган державної податкової служби самостійно визначає грошове зобов’язання платника податків за причинами, не пов’язаними з порушенням податкового законодавства, такий платник має право на адміністративне оскарження рішення протягом 30 календарних днів, що настають за днем надходження податкового повідомлення-рішення (рішення контролюючого органу).
Пункт 56.13 ПКУ прямо говорить про ситуацію, коли останній день подання скарги платниками податків припадає на вихідний або святковий. Тоді останнім днем строку оскарження вважатимуть перший робочий день, що настає за вихідним або святковим.
Ірина ВОРОТИНЦЕВА,
головний державний податковий інспектор ДПС у Херсонській області

У відповіді враховано норми законодавства станом на 12.04.2013

Рубрики:

»  Юридичні питання

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу