«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Вид цивільно-правового договору й номер телефону в податковій накладній

Кількість переглядів3648

ВИД ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВОГО ДОГОВОРУ Й НОМЕР ТЕЛЕФОНУ В ПОДАТКОВІЙ НАКЛАДНІЙ
Як заповнити рядок «Вид цивільно-правового договору» податкової накладної? І чи є номер телефону обов'язковим реквізитом податкової накладної?
Відповідь
Як заповнити рядок «Вид цивільно-правового договору» податкової накладної ми розповідали в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 5 за 2011 р., стор. 9. До рядка «Вид цивільно-правового договору» вписують: «Договір купівлі-продажу», «Договір поставки» тощо. Якщо договір укладено в усній формі, то до рядків для номера й дати можна вписати номер рахунку-фактури й дату його оформлення.
У свою чергу, податківці в Єдиній базі податкових знань, розміщеній на сайті ДПАУ (http://sta.gov.ua), рекомендували при поставці товарів/послуг за усною домовленістю сторін у податковій накладній зазначати: у полі «вид договору» –– «Договір купівлі-продажу», «Договір на виконання робіт» тощо; у полі «від» – дату виконання усної домовленості, а поле «№» – прокреслювати.
Номер телефону не є обов'язковим реквізитом податкової накладної. Вичерпний перелік таких реквізитів містить п. 201.1 Податкового кодексу України.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 21.02.2011

Рубрики:

»  ПДВ

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу