«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Як визначати базу оподаткування для утримання податку на доходи із зарплати

Кількість переглядів2671

ЯК ВИЗНАЧАТИ БАЗУ ОПОДАТКУВАННЯ ДЛЯ УТРИМАННЯ ПОДАТКУ НА ДОХОДИ ІЗ ЗАРПЛАТИ
Згідно з новими законами для утримання із зарплати прибуткового податку береться доход як різниця доходу й одиниці соціального внеску або 15% від загальної суми нарахованого доходу?
Відповідь
Згідно з п. 164.6 Податкового кодексу України при нарахуванні доходів у вигляді зарплати базу оподаткування визначають як нараховану заробітну плату, зменшену на суму:
1) єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування;
2) страхових внесків до Накопичувального фонду, а у випадках, передбачених законодавством, — обов'язкових страхових платежів до недержавного пенсійного фонду, які, згідно із законом, сплачуються із зарплати працівника;
3) податкової соціальної пільги (за її наявності).

У відповіді враховано норми законодавства станом на 10.02.2011

Рубрики:

»  Податок з доходів фізосіб

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу