«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Документ про держреєстрацію суб’єкта господарювання: чи можуть вимагати його під час перевірки

Кількість переглядів3279

ДОКУМЕНТ ПРО ДЕРЖРЕЄСТРАЦІЮ СУБ’ЄКТА ГОСПОДАРЮВАННЯ: ЧИ МОЖУТЬ ВИМАГАТИ ЙОГО ПІД ЧАС ПЕРЕВІРКИ
Чи мають право податківці під час перевірки вимагати документ, що підтверджує державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців?
Відповідь

Чинна редакція Податкового кодексу України (далі — ПКУ) не дає податківцям права вимагати від суб’єктів господарювання документ, що підтверджує державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.
Справді, раніше п. 20.1.29 ПКУ зазначав, що органи ДПС мають право перевіряти документ, що підтверджує державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців. Однак 12.08.12 р. (дата набуття чинності Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної податкової служби та у зв’язку з проведенням адміністративної реформи в Україні») це право вилучено з переліку повноважень органів ДПС.

 Інна ЛИТВИН, начальник відділу

ДПІ в Дарницькому районі м. Києва

У відповіді враховано норми законодавства станом на 28.02.2013

Рубрики:

»  Юридичні питання

»  Перевірки на підприємстві

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу