«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Чи сплачувати земельний податок за передані в оренду об’єкти

Кількість переглядів3279

ЧИ СПЛАЧУВАТИ ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК ЗА ПЕРЕДАНІ В ОРЕНДУ ОБ’ЄКТИ
Платник єдиного податку здає в оренду власне нерухоме майно. Чи потрібно йому платити земельний податок за об'єкти, передані в оренду?
Відповідь
Ні, ваше ТОВ не має сплачувати земельного податку за об'єкти, які здаються в оренду, тому що на цій землі ведеться його безпосередня господарська діяльність. А платників єдиного податку, відповідно до пп. 4 п. 297.1 Податкового кодексу України, звільнено від обов'язку нарахування та сплати земельного податку за земельні ділянки, які використовуються для провадження господарської діяльності. Детально це питання ми висвітлили в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 19 за 2012 рік на стор. 141.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 05.03.2013

Рубрики:

»  Єдиний податок

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу