«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Звітність із консолідованого податку на прибуток

Кількість переглядів2741

ЗВІТНІСТЬ ІЗ КОНСОЛІДОВАНОГО ПОДАТКУ НА ПРИБУТОК
Яку форму податкової декларації потрібно подавати до податкової інспекції за місцезнаходженням головного підприємства, а яку — за місцезнаходженням філій?
Відповідь
На даний момент при консолідованій сплаті податку на прибуток за результатами звітного (податкового) періоду головне підприємство повинно складати й подавати Податкову декларацію з податку на прибуток підприємства (з позначками «Звітна» та «Консолідована» в заголовній частині й у всіх додатках до неї) за своїм місцезнаходженням. Форму Податкової декларації затверджено наказом Мінфіну України від 28.09.11 р. № 1213.
Додатково головне підприємство складає й кожен відокремлений підрозділ подає за своїм місцезнаходженням (див. абз. 5 п. 152.4 Податкового кодексу України, далі — ПКУ) Розрахунок податкових зобов'язань зі сплати консолідованого податку на прибуток підприємства з позначкою «Звітний». Форму такого розрахунку знедавна затверджено наказом Мінфіну України від 28.01.13 р. № 39.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 28.02.2013

Рубрики:

»  Податок на прибуток

»  Звітність (статистична, фінансова та податкова)

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу