«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Чи слід зазначати терміни виконання цпд у формі № 1 дф

Кількість переглядів4252

ЧИ СЛІД ЗАЗНАЧАТИ ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ ЦПД У ФОРМІ № 1 ДФ
Чи потрібно у формі № 1 ДФ відображати терміни виконання ЦПД та як виправити помилку? Чи передбачені штрафні санкції за неправильне заповнення форми?
Відповідь
У формі № 1ДФ графи 6 та 7 заповнювати не потрібно. Адже відповідно до п. 3.7 Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом ДПАУ від 24.12.10 р. № 1020, їх заповнюють лише під час прийняття фізосіб на роботу (їх звільнення) у звітному періоді. Якщо місце роботи не змінювалось — зазначені графи не заповнюють. Отже, можна зробити висновок, що йдеться про трудові угоди. Значить, при укладанні/припиненні ЦПД графи залишають без інформації.
У разі виправлення помилки до закінчення строку подання форми № 1ДФ слід подати звітний новий податковий розрахунок. За його подання штрафу не передбачено. Якщо строк подання податкового розрахунку, у якому допущено помилку, уже сплив, то доведеться подавати уточнюючий розрахунок. За це податківці застосують штраф у розмірі 510 грн (1020 грн) — п. 119.2 Податкового кодексу України.
Детальніше зазначену вами ситуацію ми розглядали в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 102 за 2012 рік на стор. 47.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 22.02.2013

Рубрики:

»  Звітність (статистична, фінансова та податкова)

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу