«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Статзвітність за формою № 2-інвестиції: хто зобов’язаний її подавати

Кількість переглядів6292

СТАТЗВІТНІСТЬ ЗА ФОРМОЮ № 2-ІНВЕСТИЦІЇ: ХТО ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ ЇЇ ПОДАВАТИ
Підкажіть, будь ласка, хто повинен подавати статистичну звітність за формою № 2-інвестиції (квартальна)?
Відповідь
Звіт про капітальні інвестиції (форма № 2-інвестиції (квартальна)) потрібно оформляти юрособам (їхнім філіям, представництвам, іншим відокремленим підрозділам, які виділені на окремий баланс), установам, закладам, органам державної влади й органам місцевого самоврядування, які освоювали капітальні інвестиції (п. 2.1 наказу Держкомстату України «Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики капітальних інвестицій, інвестиційних проектів і будівництва» від 20.05.11 р. № 120).
Згаданий звіт треба складати щоквартально та надавати територіальному органу державної статистики за місцезнаходженням не пізніше 25 числа після звітного періоду (кварталу).
Отже, якщо підприємство здійснює капінвестиції на будівництво (створення), поліпшення, вдосконалення, реконструкцію, модернізацію, придбання необоротних активів (основних засобів, інших необоротних матеріальних активів та нематеріальних активів) як за рахунок власних коштів, так і залучених, то в такому разі треба подавати звітність за формою № 2-інвестиції (квартальна).

У відповіді враховано норми законодавства станом на 18.02.2013

Рубрики:

»  Звітність (статистична, фінансова та податкова)

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу