«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Оформлюємо достроковий вихід із відпустки по догляду за дитиною

Кількість переглядів5818

ОФОРМЛЮЄМО ДОСТРОКОВИЙ ВИХІД ІЗ ВІДПУСТКИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ДИТИНОЮ
Чи має працівниця писати заяву на достроковий вихід із відпустки по догляду за дитиною та чи може вона працювати на умовах неповного робочого дня? Якщо так, то до якого часу?
Відповідь
Так, працівниця при достроковому виході з відпустки по догляду за дитиною має написати відповідну заяву. У ній вона, зокрема, може вказати про своє бажання працювати на умовах неповного робочого часу. Адже ст. 56 КЗпП гарантує працівниці (за її бажанням) установлення графіку роботи з неповним робочим днем (тижнем) до досягнення дитиною 14 років.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 30.01.2013

Рубрики:

»  Кадрове діловодство

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу