«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » За які дні проводиться виплата компенсації на харчування студентам із числа дітей-сиріт

Кількість переглядів11594

ЗА ЯКІ ДНІ ПРОВОДИТЬСЯ ВИПЛАТА КОМПЕНСАЦІЇ НА ХАРЧУВАННЯ СТУДЕНТАМ ІЗ ЧИСЛА ДІТЕЙ-СИРІТ
Чи виплачується компенсація на харчування студентам дітям-сиротам, які перебувають під опікою, за вихідні, святкові дні та дні канікул?
Відповідь
Компенсація на харчування студентам із числа дітей сиріт, які перебувають під опікою, виплачується тільки за робочі дні. Обґрунтуємо.
Діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою (піклуванням), на період навчання у вищих навчальних і професійних навчально-виховних закладах забезпечуються безоплатними обідами. Це зазначено в пп. 5 п. 13 постанови КМУ «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» від 05.04.94 р. № 226.
У примітці 7 додатка 4 до постанови КМУ «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» від 22.11.04 р. № 1591 зазначено, що в разі відсутності можливості для організації повноцінного харчування студентів із числа дітей, яким у встановленому законодавством порядку призначено опікуна чи піклувальника, виплачується вартість обіду.
Згідно з п. 6 Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах, затвердженого спільним наказом МОЗ та Міносвіти від 01.06.05 р. № 242/329, безоплатне харчування в навчальних закладах здійснюється тільки в робочі дні.
Отже, оскільки безоплатне харчування проводиться тільки в робочі дні, значить, і вартість обідів відшкодовується тільки за робочі дні. Причому лише за ті дні, у які студенти були присутні на навчанні.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 03.01.2013

Рубрики:

»  Соцзабезпечення громадян

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу