«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Чи можливо пройти позачергову атестацію на присвоєння педагогічного звання

Кількість переглядів3262

ЧИ МОЖЛИВО ПРОЙТИ ПОЗАЧЕРГОВУ АТЕСТАЦІЮ НА ПРИСВОЄННЯ ПЕДАГОГІЧНОГО ЗВАННЯ
Педагогічний працівник атестувався на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії у квітні 2011 року. Чи може він атестуватись позачергово на присвоєння педагогічного звання у квітні 2013 року?
Відповідь
Порядок проходження чергової та позачергової атестації регламентує Типове положення про атестацію педагогічних працівників, затверджене наказом Міносвіти від 06.10.10 р. № 930 (далі — Положення про атестацію).
Позачергова атестація з метою присвоєння педагогічного звання проводиться за поданням керівника чи педагогічної ради навчального закладу. Про це зазначено в п. 1.8 Положення про атестацію. Жодних обмежень щодо періодичності її проведення Положення не містить.
Отже, педагогічний працівник, який пройшов атестацію на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії у квітні 2011 року, має право пройти позачергову атестацію на присвоєння педагогічного звання у квітні 2013 року.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 27.11.2012

Рубрики:

»  Інші питання

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу