«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Залишкова вартість об’єкта основних засобів дорівнює нулю: чи обов’язкова переоцінка

Кількість переглядів5826

ЗАЛИШКОВА ВАРТІСТЬ ОБ’ЄКТА ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ ДОРІВНЮЄ НУЛЮ: ЧИ ОБОВ’ЯЗКОВА ПЕРЕОЦІНКА
Чи обов’язково проводити переоцінку основних засобів, які замортизовано на «нуль»?
Відповідь
У випадку, якщо залишкова вартість об’єктів основних засобів дорівнює нулю та їх продовжують використовувати, ви маєте право їх переоцінити, проте не зобов’язані це робити. Цей висновок напрошується з абз. 1 п. 16 П(С)БО 7 «Основні засоби». Детально про переоцінку основних засобів, які замортизовано на «нуль», ми писали в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 79 за 2012 р. на стор. 7.
Якщо вирішили вдатися до переоцінки для визначення справедливої вартості ОЗ, вам доведеться залучити особу, яка має сертифікат суб’єкта оціночної діяльності, — вимога ст. 7 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні» від 12.07.01 р. № 2658-III. Докладно про облік переоцінки ми писали в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 120 за 2011 р. на стор. 14.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 12.11.2012

Рубрики:

»  Інші питання

»  Бухоблік

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу