«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Чи може бюджетна установа здійснювати бартерні операції

Кількість переглядів5151

ЧИ МОЖЕ БЮДЖЕТНА УСТАНОВА ЗДІЙСНЮВАТИ БАРТЕРНІ ОПЕРАЦІЇ
Наша бюджетна установа хоче розрахуватися з контрагентом бартером. Чи можливо це?
Відповідь
Бюджетним установам заборонено здійснювати бартерні операції.
Обґрунтуванням для такого твердження є те, що:
1) цивільне законодавство не застосовують до бюджетних відносин, якщо інше не встановлено законом (ч. 2 ст. 4 Цивільного кодексу України);
2) норми Бюджетного кодексу України (ч. 6 ст. 45) забороняють проведення розрахунків із бюджетом у негрошовій формі, у тому числі шляхом взаємозаліку, застосування векселів, бартерних операцій та зарахування зустрічних платіжних вимог у фінансових установах, за винятком операцій, пов'язаних із державним боргом, та випадків, передбачених законом про Державний бюджет України.
Більш детальну відповідь на це запитання ви можете прочитати в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 66 за 2012 р. на стор. 42.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 05.11.2012

Рубрики:

»  Бюджетні установи

»  Юридичні питання

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу