«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Спеціаліст раз на місяць працює в іншому місті: як це оформляти

Кількість переглядів3782

СПЕЦІАЛІСТ РАЗ НА МІСЯЦЬ ПРАЦЮЄ В ІНШОМУ МІСТІ: ЯК ЦЕ ОФОРМЛЯТИ
Дільниця нашого державного підприємства знаходиться на відстані 50 км від самого підприємства. Спеціаліст підприємства один раз на місяць повинен працювати на дільниці (це вказано в його посадовій інструкції). Як у цьому випадку відшкодовуються витрати на поїздку (відрядження та маршрутний лист не оформляються)?
Відповідь
У цьому випадку можна однозначно стверджувати, що йдеться про службове відрядження вашого спеціаліста до дільниці підприємства, яка знаходиться поза межами населеного пункту, у якому розташоване підприємство.
А як відомо, службовим відрядженням уважається поїздка працівника за розпорядженням керівника органу державної влади, підприємства, установи та організації, що повністю або частково утримується (фінансується) за рахунок бюджетних коштів, на певний строк до іншого населеного пункту для виконання службового доручення поза місцем його постійної роботи (за наявності документів, що підтверджують зв'язок службового відрядження з основною діяльністю підприємства) — п. 1 р. І Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Мінфіну України від 13 березня 1998 р. № 59.
Той факт, що працівник має працювати в іншому місті раз на місяць, не змінює суті цієї поїздки. Тож, на наш погляд, у цьому випадку варто було б говорити саме про відрядження вашого працівника. Відповідно, для відшкодування витрат на проїзд варто було б оформити все через відрядження.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 04.10.2012

Рубрики:

»  Кадрове діловодство

»  Відрядження

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу