«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Коли і як подавати підтверджуючі документи до додатка 8, якщо звітуємо з пдв в електронній формі

Кількість переглядів5981

КОЛИ І ЯК ПОДАВАТИ ПІДТВЕРДЖУЮЧІ ДОКУМЕНТИ ДО ДОДАТКА 8, ЯКЩО ЗВІТУЄМО З ПДВ В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ
При складанні декларації з ПДВ ми заповнили додаток 8, оскільки отримали від постачальника податкові накладні на імпортний товар, незареєстровані в Єдиному реєстрі податкових накладних. Декларацію здавали в електронній формі, отримали квитанції про прийняття. Нещодавно нам повідомив податковий інспектор, що ми завищили податковий кредит, бо до 20 червня (граничний термін подачі декларації)не подали через канцелярію копії накладних на товар. Чи правомірно це?
Відповідь
Як не прикро, але вимоги податківців у вашому випадку не безпідставні.
ДПАУ ще в листі від 16.03.11 р. № 7273/7/16-1117 (див. нашу газету № 29 за 2011 р., стор. 28) роз’яснила: платники, які звітують в електронній формі, копії підтверджувальних документів до додатку 8 подають окремо в порядку, визначеному для подання податкової звітності в паперовому вигляді. А в Єдиній базі податкових знань на офіційному сайті ДПСУ www.sts.gov.ua контролери неодноразово уточнювали: «з дотриманням граничних термінів для подання податкової звітності».
Тобто чек, платіжку, накладну чи інший документ, який доповнює додаток 8, потрібно було скопіювати/роздрукувати та віднести до податкової або ж надіслати поштою рекомендованим листом з описом вкладення до 20 червня 2012 року.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 08.08.2012

Рубрики:

»  ПДВ

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу