«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Чи можна виплачувати заробітну плату з каси за наявності податкового боргу

Кількість переглядів4300

ЧИ МОЖНА ВИПЛАЧУВАТИ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ З КАСИ ЗА НАЯВНОСТІ ПОДАТКОВОГО БОРГУ
Чи має право сільгосппідприємство виплачувати заробітну плату з касової готівкової виручки від реалізації сільгосппродукції за наявності податкового боргу?
Відповідь
Чинне законодавство не містить обмежень щодо виплати заробітної плати з готівкових надходжень у касу. Тому її можна виплачувати, навіть за наявності податкового боргу. На підтвердження цього наведемо цитату: «У разі якщо в податковій заставі перебуває лише готова продукція, товари та товарні запаси, платник податків може відчужувати таке майно без згоди органу державної податкової служби за кошти за цінами, що є меншими за звичайні, та за умови, що кошти від такого відчуження будуть направлені в повному обсязі в рахунок виплати заробітної плати, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та/або погашення податкового боргу».
(абз. 3 ст. 92.1 Податкового кодексу України)


У відповіді враховано норми законодавства станом на 08.02.2011

Рубрики:

»  Сільське господарство

»  Оплата праці, індексація

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу