«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Підприємець-єдинник торгує будматеріалами: чи потрібен йому торговий патент

Кількість переглядів5494

ПІДПРИЄМЕЦЬ-ЄДИННИК ТОРГУЄ БУДМАТЕРІАЛАМИ: ЧИ ПОТРІБЕН ЙОМУ ТОРГОВИЙ ПАТЕНТ
Підприємець на єдиному податку займається роздрібною торгівлею будматеріалами. Чи потрібно отримувати торговий патент?
Відповідь
Патент одержують платники збору за здійснення деяких видів підприємницької діяльності (пп. 267.1.1 Податкового кодексу України, далі — ПКУ). Разом із тим згідно з пп. 5 п. 297.1 ПКУ платники єдиного податку (незалежно від групи) звільнені від сплати збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності. Таким чином, придбавати торговий патент підприємцю не потрібно.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 31.07.2012

Рубрики:

»  Патентування й ліцензування

»  Місцеві податки і збори

»  Єдиний податок

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу