«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Аванс на госппотреби перерахували на особисту картку працівника: яка дата одержання грошей під звіт

Кількість переглядів3669

АВАНС НА ГОСППОТРЕБИ ПЕРЕРАХУВАЛИ НА ОСОБИСТУ КАРТКУ ПРАЦІВНИКА: ЯКА ДАТА ОДЕРЖАННЯ ГРОШЕЙ ПІД ЗВІТ
Наше підприємство перераховує з поточного рахунку гроші на особисту банківську платіжну картку (далі — ОБПК) співробітника. Скажіть, будь ласка, яка дата є днем одержання грошей під звіт: зарахування коштів на ОБПК чи зняття грошей із неї?
Відповідь
Датою одержання співробітником грошей під звіт є день перерахування коштів на ОБПК. Саме від неї варто відштовхуватися при визначенні строку надання Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт за формою з наказу ДПАУ від 23.12.10 р. № 996. Останній слід надати в бухгалтерію не пізніше наступного робочого дня після одержання грошей під звіт, (тобто після їх перерахування на ОБПК) — п. 2.11 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління НБУ від 15.12.04 р. № 637.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 26.07.2012

Рубрики:

»  РРО, каса, розрахунки

»  Первинні документи

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу