«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Коли потрібен акт оцінки майна при оренді

Кількість переглядів2752

КОЛИ ПОТРІБЕН АКТ ОЦІНКИ МАЙНА ПРИ ОРЕНДІ
Підприємство збирається укласти договір оренди комунального майна в м. Києві, однак орендодавець вимагає провести незалежну оцінку цього майна. Чи правомірна його вимога?
Відповідь
Згідно зі ст. 3 Закону України «Про оренду державного і комунального майна» від 10.04.92 р. № 2269-XII відносини щодо оренди майна, яке перебуває в комунальній власності, регулюються цим Законом й іншими нормативно-правовими актами.
Так, на території м. Києва діє Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва, затверджене рішенням Київської міської ради від 22.09.11 р. № 34/6250 (далі — Положення № 34). Згідно з п. 5.2 цього Положення оцінка об’єкта оренди передує укладанню договору оренди. Крім цього, Перелік документів, що надають фізичні та юридичні особи, які бажають укласти договір оренди (Додаток 2 до Положення № 34), передбачає наявність звіту про оцінку майна. Цей звіт не подають тільки у випадку оренди цілісного майнового комплексу підприємства (його структурного підрозділу).

У відповіді враховано норми законодавства станом на 20.07.2012

Рубрики:

»  Юридичні питання

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу