«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Як перехідні відпускні відображати в пенсійному звіті

Кількість переглядів10999

ЯК ПЕРЕХІДНІ ВІДПУСКНІ ВІДОБРАЖАТИ В ПЕНСІЙНОМУ ЗВІТІ
Перехідні відпускні (з 21.05 по 13.06) було виплачено вже після виходу працівника з відпустки. У якому місяці та як показувати такі відпускні у звіті до пенсійного фонду?
Відповідь
У Звіті про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів Пенсійного фонду України (додаток 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою Правління ПФУ від 08.10.10 р. № 22-2 (далі — Звіт)) відпускні та зарплату відображають за місяцем нарахуваннядив. п. 4.9 указаного порядку та, власне, таблицю 1 Звіту. Таким чином, не дивлячись на те, коли відпускні та зарплату було виплачено, вам треба було вказати їх суми у Звіті за травень. Щоправда, у таблиці 6 Звіту кожну частину відпускних, що припадає на відповідний місяць, відображають окремим рядком. Подробиці щодо відображення відпускних у таблиці 6 Звіту — у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 43 за 2012 р. на стор. 47, 48.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 17.07.2012

Рубрики:

»  ЄСВ та соціальне страхування

»  Оплата праці, індексація

»  Відпустки

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу