«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Послуги тимчасового розміщення: чи обов’язкова сертифікація та ліцензування

Кількість переглядів4451

ПОСЛУГИ ТИМЧАСОВОГО РОЗМІЩЕННЯ: ЧИ ОБОВ’ЯЗКОВА СЕРТИФІКАЦІЯ ТА ЛІЦЕНЗУВАННЯ
Підприємство надає послуги з короткострокового проживання та харчування. Чи обов’язково мати на ці послуги сертифікат чи ліцензію на ведення діяльності?
Відповідь
Комерційна діяльність із надання місць для тимчасового проживання, у тому числі з надання готельних послуг, ліцензуванню не підлягає.
Тепер щодо сертифікації. Відповідно до роз'яснення, наданого в листі Держспоживстандарту України від 25.09.06 р. № 8501-4-7/18, засіб тимчасового розміщення підлягає обов'язковій сертифікації, якщо належить до туристичних послуг. Якщо його використовують для інших цілей, не пов'язаних із туризмом, сертифікація не обов'язкова. На це вказують ст. 18 Закону України «Про туризм» від 15.09.95 р. № 324/95-ВР, п. 8 Порядку надання послуг з тимчасового розміщення (проживання), затвердженого постановою КМУ від 15.03.06 р. № 297, а також розд. 30 у Переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні, затвердженому наказом Держспоживстандартом України від 01.02.05 р. № 28.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 14.01.2011

Рубрики:

»  Готель, ресторан, кафе (ГоРеКа)

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу