«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Стоматпослуги без рро

Кількість переглядів2882

СТОМАТПОСЛУГИ БЕЗ РРО
Наше підприємство надає стоматологічні послуги. Розрахунки ми оформлюємо через прибутково-касові ордери. Виручка за минулий рік становила 223 тис. грн. Чи можемо ми продовжувати працювати без РРО?
Відповідь
Безумовно, ваше підприємство може спокійно продовжувати надавати стоматологічні послуги, оформлюючи розрахунки готівкою через прибуткові та видаткові касові ордери. Підстава — п. 1 ст. 9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 р. № 265/95-ВР. При цьому жодних обмежень за річним розміром виручки, після досягнення якого слід перейти на використання РРО, для вашого виду діяльності не передбачено.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 02.07.2012

Рубрики:

»  РРО, каса, розрахунки

»  Первинні документи

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу