«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Мова заповнення податкової накладної

Кількість переглядів2401

МОВА ЗАПОВНЕННЯ ПОДАТКОВОЇ НАКЛАДНОЇ
Чи обов'язково виписувати податкову накладну українською мовою?
Відповідь
 Податкову накладну заповнюють українською мовою  (п. 2 Порядку № 1379). Докладно про це викладено в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 22 за 2012 р., на стор. 53.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 03.05.2012

Рубрики:

»  ПДВ

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу