«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Продажі з оплатою за рахунок бюджетних коштів: коли відображати бухгалтерський і податковий доход

Кількість переглядів2433

ПРОДАЖІ З ОПЛАТОЮ ЗА РАХУНОК БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ: КОЛИ ВІДОБРАЖАТИ БУХГАЛТЕРСЬКИЙ І ПОДАТКОВИЙ ДОХОД
Підкажіть, будь ласка, коли треба відображати бухгалтерський і податковий доход при продажах з оплатою за рахунок бюджетних коштів?
Відповідь
На сьогодні ні в Податковому кодексі України (далі — ПКУ), ні в П(С)БО 15 «Доход» не передбачено особливих правил збільшення доходів із продажів у зв'язку з оплатою за рахунок бюджетних коштів.
Так, відповідно до п. 137.1 ПКУ доход за виконаними роботами (наданими послугами) з податку на прибуток визнають за датою складання акта чи іншого документа, оформленого відповідно до вимог чинного законодавства, що підтверджує виконання робіт (надання послуг). А за відвантаженими товарами — за датою переходу права власності на них до покупця.
У бухгалтерському обліку, згідно з п. 5 П(С)БУ 15, доход визнають при збільшенні активу або зменшенні зобов'язання, що обумовлює зростання власного капіталу (за винятком зростання капіталу за рахунок внесків учасників підприємства) за умови, що оцінку доходу може бути достовірно визначено.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 06.03.2012

Рубрики:

»  Бухоблік

»  Податок на прибуток

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу