«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Підприємство реєструється платником пдв посеред місяця: чи потрібно ділити податковий кредит

Кількість переглядів2961

ПІДПРИЄМСТВО РЕЄСТРУЄТЬСЯ ПЛАТНИКОМ ПДВ ПОСЕРЕД МІСЯЦЯ: ЧИ ПОТРІБНО ДІЛИТИ ПОДАТКОВИЙ КРЕДИТ
Підприємство реєструється платником ПДВ посеред місяця. Реєстрація відбулася 15.11.11 р., податкова накладна на послуги за листопад виписана 30.11.11 р. Чи можу я взяти в кредит усю суму ПДВ за даною податковою накладною?
Відповідь
Згідно з розділом V Податкового кодексу України (далі — ПКУ) часткове віднесення сум вхідного ПДВ до податкового кредиту відбувається лише у випадку, якщо підприємство здійснює одночасно оподатковувані та неоподатковувані операції. У ПКУ немає обмежень щодо суми податкового кредиту через реєстрацію платником ПДВ посеред місяця. Тож ви можете включати до податкового кредиту весь вхідний ПДВ по податковим накладним при умові, що товари (послуги) купуєте для використання в оподатковуваних операціях у межах госпдіяльності (п. 198.3 ПКУ).

У відповіді враховано норми законодавства станом на 13.01.2012

Рубрики:

»  ПДВ

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу