«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Чи повинні фізособи-єдинники третьої групи сплачувати єдиний податок у січні за лютий 2012 р.

Кількість переглядів3238

ЧИ ПОВИННІ ФІЗОСОБИ-ЄДИННИКИ ТРЕТЬОЇ ГРУПИ СПЛАЧУВАТИ ЄДИНИЙ ПОДАТОК У СІЧНІ ЗА ЛЮТИЙ 2012 р.
Підкажіть, будь ласка, чи повинні фізособи-єдинники третьої групи сплачувати єдиний податок у січні за лютий 2012 р.?
Відповідь
Ні, жодних сплат єдиного податку авансом Вам здійснювати не потрібно. А все тому, що для підприємців-єдинників групи № 3 не встановлено обов'язку вносити єдиний податок авансом. Відповідно до п. 295.3 Податкового кодексу України, що почне діяти з 1 січня 2012 року, єдинники з групи 3 повинні платити єдиний податок протягом 10 календарних днів після настання граничного строку подання декларації з єдиного податку за звітний квартал. Такою для них стане декларація з єдиного податку за I квартал 2012 року.
Ще більше інформації про практику застосування правил роботи на спрощеній системі оподаткування після 1 січня 2012 року можна дізнатися з № 113 нашої газети за 2011 р.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 22.12.2011

Рубрики:

»  Приватне підприємництво

»  Єдиний податок

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу