«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » У якому розмірі фізособи-єдинники першої групи сплачують єдиний податок

Кількість переглядів2940

У ЯКОМУ РОЗМІРІ ФІЗОСОБИ-ЄДИННИКИ ПЕРШОЇ ГРУПИ СПЛАЧУЮТЬ ЄДИНИЙ ПОДАТОК
Підкажіть, будь ласка, у якому розмірі фізособи-єдинники першої групи сплачують єдиний податок?
Відповідь
Відповідно до п. 293.2 ПКУ, що почне діяти 1 січня 2011 р., для 1 групи платників єдиного податку передбачено ставку єдиного податку в розмірі від 1 до 10% розміру мінімальної заробітної плати, установленої на 1 січня бюджетного року. Конкретні розміри єдиного податку для видів діяльності, як і колись, установлюють місцеві ради народних депутатів. Якщо підприємець-єдинник займається різними видами діяльності, на які встановлено різні ставки єдиного податку, податок сплачують за більшою з них. Якщо підприємець веде діяльність у різних населених пунктах, то він сплачує єдиний податок за максимальною ставкою групи (10% мінзарплати).
Ще більше інформації про зміни в правилах застосування спрощеної системи оподаткування — у № 113 нашої газети за 2011 р.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 23.12.2011

Рубрики:

»  Приватне підприємництво

»  Єдиний податок

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу