«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Який документ заміняє свідоцтво про держреєстрацію

Кількість переглядів4144

ЯКИЙ ДОКУМЕНТ ЗАМІНЯЄ СВІДОЦТВО ПРО ДЕРЖРЕЄСТРАЦІЮ
Підкажіть: який документ замінює свідоцтво про держреєстрацію після його скасування?
Відповідь
За обсягом відомостей, що в ньому містяться, аналогом свідоцтва про держреєстрацію є виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб — підприємців. Так, при держреєстрації новоствореної юрособи видається саме виписка (ч. 6 ст. 25 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб — підприємців» від 15.05.03 р. № 755-IV, далі — Закон № 755).
Проте Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи — підприємця» від 07.04.11 р. № 3205-VI, що вніс відповідні зміни до Закону
№ 755, не передбачає необхідності заміни свідоцтва на виписку, а також не встановлює заборони чи строку використання свідоцтва. На цьому акцентувало увагу Держкомпідприємництво у своєму листі від 30.09.11 р. № 617-0-8-11-7.2.
Виписка видається на підставі запиту відповідно до Положення про порядок видачі відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізосіб —підприємців, затвердженого наказом Держкомпідприємництва від 20.10.05 р. № 97.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 12.12.2011

Рубрики:

»  Юридичні питання

»  Інші питання

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу