«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Чи обов'язково попередньо вводити в рро товари, що продаються за безготівковим розрахунком?

Кількість переглядів3154

ЧИ ОБОВ'ЯЗКОВО ПОПЕРЕДНЬО ВВОДИТИ В РРО ТОВАРИ, ЩО ПРОДАЮТЬСЯ ЗА БЕЗГОТІВКОВИМ РОЗРАХУНКОМ?
Підприємець-загальносистемник займається оптовою торгівлею з великим асортиментом товару за розрахунковим рахунком та роздрібною торгівлею за готівку з використанням касового апарата. Чи має він право кодувати в касовому апараті найменування тільки того асортименту товару, що буде продавати за готівку (якщо заздалегідь відомо, який саме товар будуть продавати за готівку і який за безготівковим розрахунком)?
Відповідь
Ні. Згідно з п. 11 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 р. № 265/95-ВР (далі — Закон про РРО) суб'єкти господарювання мають проводити розрахункові операції через реєстратор розрахункових операцій (далі — РРО) з використанням режиму попереднього програмування найменування, цін товарів (послуг). Тобто до РРО треба вносити товари, продаж яких входить до визначення розрахункової операції.
До розрахункової операції, серед іншого, відносять прийом від покупця коштів, платіжних карток, чеків за місцем реалізації товарів (послуг) (абз. 4 ст. 2 Закону про РРО). Виходячи із цього, перерахування коштів за товари (роботи, послуги) на поточний рахунок не є розрахунковою операцією в розумінні Закону про РРО. Відповідно, товари, оплата за які надходить у такий спосіб, вносити до РРО необов'язково.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 03.01.2011

Рубрики:

»  Торгівля

»  РРО, каса, розрахунки

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу