«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Підприємець-єдинник торгує пивом у пляшках. чи потрібні рро та рк

Кількість переглядів4576

ПІДПРИЄМЕЦЬ-ЄДИННИК ТОРГУЄ ПИВОМ У ПЛЯШКАХ. ЧИ ПОТРІБНІ РРО ТА РК
Я підприємець-єдинник, торгую в павільйоні пивом на розлив. Крім пива на розлив, збираюся торгувати пляшковим пивом за готівку. Чи потрібно мені, приймаючи готівку від покупців за реалізоване пиво в пляшках, із 01.01.2011 р. використовувати реєстратор розрахункових операцій або розрахункові книжки?
Відповідь
Під час реалізації пива в пляшках підприємці-єдинники не застосовують РРО та РК.
Починаючи з 01.01.11 р. підприємці-єдинники, торговці пивом у пляшках не застосовують РРО та РК. Право на це дає п. 6 ст. 9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 р. № 265/95-ВР.
Однак розрахункові документи покупцям усе одно потрібно видавати. Для цього цілком згодиться товарний чек. Докладно про продаж пива у пляшках і документальне забезпечення таких операцій — у газеті «Все про бухгалтерський облік» № 47 за 2011 р. на стор. 46.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 01.11.2011

Рубрики:

»  РРО, каса, розрахунки

»  Торгівля

»  Єдиний податок

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу