«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Графа 3 таблиці 1 додатка ам до декларації з податку на прибуток: як заповнити

Кількість переглядів3614

ГРАФА 3 ТАБЛИЦІ 1 ДОДАТКА АМ ДО ДЕКЛАРАЦІЇ З ПОДАТКУ НА ПРИБУТОК: ЯК ЗАПОВНИТИ
Поясніть, який показник треба записати в графу 3 таблиці 1 додатка АМ до прибуткової декларації за ІІ — ІІІ квартали 2011 року?
Відповідь
Уважаємо, що в графі 3 «Балансова вартість на початок звітного (податкового) періоду» таблиці 1 додатка АМ до Податкової декларації з податку на прибуток підприємства, форму якої затверджено наказом ДПАУ від 28.02.11 р. № 114, за II — III квартали поточного року треба вказати балансову вартість основних засобів, інших необоротних активів та нематеріальних активів на 01.04.11 р. Адже саме ця дата є початком усіх «перехідних» звітних (податкових) періодів 2011 року. Саме до такого висновку нас приводить форма згаданої декларації.
Крім того, контролери підтвердили сказане й у Єдиній базі податкових знань (підрозділ 110.30.03), розміщеній на офіційному сайті ДПСУ (www.sta.gov.ua). На питання «Чи змінюється протягом звітного (податкового) року значення графи 3 табл. 1 додатка АМ… у зв’язку з введенням в експлуатацію або виведенням з експлуатації ОЗ?» вони відповіли: «Показник графи 3… таблиці 1… додатка АМ до декларації за квартал (у 2011 році — за другий квартал 2011 року) при заповненні декларацій в межах звітного (податкового) року не змінюється (виділено нами. — Прим. ред..

У відповіді враховано норми законодавства станом на 28.10.2011

Рубрики:

»  Податок на прибуток

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу