«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Чи розподіляють вхідний пдв за адміністративними витратами

Кількість переглядів2320

ЧИ РОЗПОДІЛЯЮТЬ ВХІДНИЙ ПДВ ЗА АДМІНІСТРАТИВНИМИ ВИТРАТАМИ
Ми займаємось оподатковуваними та неоподатковуваними операціями. Чи потрібно розподіляти податковий кредит за витратами на оренду офісу та Інтернет, витрати на канцтовари?
Відповідь
У разі, якщо придбані та/або виготовлені товари/послуги частково використовують в оподатковуваних операціях, а частково у пільгових, до податкового кредиту включають ту частку сплаченого (нарахованого) податку під час їх придбання або виготовлення, яка відповідає частці використання таких товарів/послуг в оподатковуваних операціях (п. 199.1 Податкового кодексу України, далі — ПКУ).
Оскільки витрати на оренду, Інтернет і канцтовари неможливо прив’язати до конкретної поставки (оподатковуваної чи пільгової), то вхідний ПДВ за такими витратами необхідно розподіляти за правилами, установленими ст. 199 ПКУ. Звісно, за умови, що в періоді їх понесення ви здійснювали оподатковувану та пільгову діяльність.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 26.09.2011

Рубрики:

»  ПДВ

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу