«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Чи можна використати відпустку наперед

Кількість переглядів9065

ЧИ МОЖНА ВИКОРИСТАТИ ВІДПУСТКУ НАПЕРЕД
Співробітниця перебуває у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами, перед відпусткою по догляду за дитиною до 3-х років хоче взяти свою невикористану щорічну відпустку (45 днів) за минулі роки. Чи може вона взяти ще й 24 календарні дні наперед?
Відповідь
Наперед 24 дні відпустки (якщо вони беруться не за поточний рік) співробітниця взяти не вправі. Адже відпустка надається за фактично відпрацьований час, водночас за другий і наступні роки роботи співробітники можуть брати повну відпустку до закінчення року, за який надається відпустка (див. ст. ст. 6 й 10 Закону України «Про відпустки» від 15.11.96 р. № 504/96-ВР ).

У відповіді враховано норми законодавства станом на 21.12.2010

Рубрики:

»  Кадрове діловодство

»  Відпустки

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу