«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Надали послуги на єдиному податку, а оплату за них отримали на загальній системі оподаткування. як оподатковувати цю операцію

Кількість переглядів2609

НАДАЛИ ПОСЛУГИ НА ЄДИНОМУ ПОДАТКУ, А ОПЛАТУ ЗА НИХ ОТРИМАЛИ НА ЗАГАЛЬНІЙ СИСТЕМІ ОПОДАТКУВАННЯ. ЯК ОПОДАТКОВУВАТИ ЦЮ ОПЕРАЦІЮ
Юрособа у 2010 році користувалася послугами підприємця на єдиному податку, але послуги на сьогодні не сплачені Як вплине оплата послуг на підприємця сьогодні, якщо він у 2011 році на загальній системі оподаткування?
Відповідь
Оплата за послуги, надані підприємцем на спрощеній системі оподаткування, у цій ситуації обкладатимуться податками за правилами загальної системи оподаткування. І все через те, що підприємці визначають свої доходи за касовим методом. Так, доходами, що їх обкладають єдиним податком, у підприємців-єдинників за ст. 1 Указу Президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва» від 03.07.98 р. № 727/98 уважають виручку від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) – суму, отриману за продану продукцію (товари, роботи, послуги) на поточний рахунок та/або в касу.
У вашій ситуації підприємець на спрощеній системі оподаткування лише надав послуги. Оплату за них він одержав уже на загальній системі. Коли так, то єдиним податком ці надходження вже не обкладають. За п. 177.2 ПКУ виручку від реалізації послуг підприємцю слід включити до загального оподатковуваного доходу та обкладати за правилами загальної системи оподаткування.
Докладніше ваша ситуація розглядалася в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 34 за 2011 р. на стор. 3.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 15.09.2011

Рубрики:

»  Приватне підприємництво

»  Єдиний податок

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу