«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Як підприємцю-єдиннику показувати сплату єдиного податку у звіті

Кількість переглядів2856

ЯК ПІДПРИЄМЦЮ-ЄДИННИКУ ПОКАЗУВАТИ СПЛАТУ ЄДИНОГО ПОДАТКУ У ЗВІТІ
Я — підприємець-єдинник. За перший квартал включала до Звіту єдинника квитанції про сплату єдиного податку за січень, лютий, березень (фактично сплачені). У податковій кажуть, що потрібно включати грудень, січень, лютий. Хто правий?
Відповідь
За текстом п. 4 Звіту суб'єкта малого підприємництва — фізичної особи — платника єдиного податку, форму якого наведено в додатку 3 до Порядку видачі Свідоцтва про сплату єдиного податку, затвердженого наказом ДПАУ від 29.10.99 р. № 599, підприємець-єдинник повинен зазначити саме фактично сплачену протягом звітного кварталу суму єдиного податку з перерахуванням реквізитів платіжних документів, що підтверджують цей факт.
Про те, що в названому рядку мають бути зазначені сума єдиного податку та реквізити платіжних документів за місяці звітного кварталу, нормативно-правові акти України нам нічого не говорять.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 14.09.2011

Рубрики:

»  Приватне підприємництво

»  Єдиний податок

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу