«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Коли підприємцю-загальносистемнику варто відображати доход

Кількість переглядів2807

КОЛИ ПІДПРИЄМЦЮ-ЗАГАЛЬНОСИСТЕМНИКУ ВАРТО ВІДОБРАЖАТИ ДОХОД
Коли підприємцю-загальносистемнику варто відображати доход?
Відповідь
Правила оподаткування доходів підприємців-загальносистемників описано у ст. 177 Податкового кодексу України. Зокрема, підприємець відображає фактично отриману суму доходів (п. 3.3 Порядку ведення Книги обліку доходів і витрат, затвердженого наказом ДПАУ від 24.12.10 р. № 1025), тобто збільшує доходи при одержанні коштів на поточний рахунок, у касу або при одержанні інших видів компенсації. А принципи формування витрат було докладно розглянуто в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 52 за 2011 р. на стор. 17.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 02.09.2011

Рубрики:

»  Приватне підприємництво

»  Податок з доходів фізосіб

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу