«Все про бухгалтерський облік»

Всеукраїнська професійна газета

Зробити стартовою в Internt Explorer
Головна » Корисне » Відповіді на питання читачів » Індексація: коли місяць буде базовим

Кількість переглядів2832

ІНДЕКСАЦІЯ: КОЛИ МІСЯЦЬ БУДЕ БАЗОВИМ
Чи вважають базовим місяць, у якому працівнику встановлено доплату за суміщення посад?
Відповідь
Якщо суміщення посад носить постійний характер, місяць установлення такого суміщення може стати базовим (див. лист Мінпраці від 14.02.07 р. № 9/10/136-07): якщо сума підвищення грошового доходу (установлення доплати за суміщення посад) працівника перевищує суму можливої індексації, місяць уважають базовим і зарплату за нього не індексують. Якщо менше – то індексацію проводять на підставі дійсного базового місяця (п. 5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.03 р. № 1078).
Про інші особливості індексації читайте в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 51 за 2011 р. на стор. 6.

У відповіді враховано норми законодавства станом на 01.09.2011

Рубрики:

»  Оплата праці, індексація

Пошук по сайту:

Супер книги придбати швидко

Інтерв'ю з поетом
Євгенієм Юхницею

uhnitca_interview.mp3
Голосування за кращу, на Вашу думку, експертну роботу